modraszka.pl

Lis 26 2015

Najpiekniejsze polskie ptaki

Najpiekniejsze polskie ptaki

Rozwiązania radzenia sobie z wiedzą, że Alls – nie pozwól nikomu wcisnąć się Around Anymore

Z biegiem lat do czynienia z ludźmi, w pracy czy gdziekolwiek byłem, znalazłem niektóre z tych bliskich myślących ludzi będzie bardzo ciężko headed a to często powoduje problemy z każdego, kto nie zgadza się z nimi. Prawdopodobnie znasz kogoś takiego, a często są one trudno utożsamić.

Niektóre z tych bliskich myślących ludzi będzie oferować swoje zdanie na każdy temat w dowolnym momencie, czy poprosić o to, czy nie. Miałem kiedyś ktoś mi powiedzieć coś o mojej firmie, która była w błędzie. I zasugerował, że skontaktował się z biurem rządu, aby uzyskać prawidłowe informacje, nawet gdyby był zainteresowany. Wciąż mi powiedzieć, że nie wiem, co mówisz i powinienem skontaktować się z agencją rządową, aby zweryfikować swoje informacje. Wierzę, że on po prostu chciał się kłócić.

To nie ma żadnego sensu, jeśli masz jakieś fakty i może pokazać im informacje i faktycznie ma sens, czy nie jest to krok we właściwym kierunku.

Próbowałem dowiedzieć się, gdzie ci ludzie przychodzili i dlaczego nie chcieli poświęcić czas na zebranie informacji faktycznych lub przynajmniej wysłuchać, co ma do powiedzenia, rozsądnie, zwykle już słuchał ich opinii i kiedy twoja kolej mówić, że nie mają żadnego interesu w tym, co masz do powiedzenia.

Ci ludzie zdają się żyć w życiu zamieszania i dezorientacji, a ciągle starają się przekonać innych o swojej inteligencji, a to często prowadzi innych do wrażenia ignorancji, a nie wiedzy. Chociaż są one wyjaśniając wam coś w swojej działalności lub przedmiot, w którym jesteś, co inni uważają ekspertem w swojej dziedzinie, będą spędzać godziny próbuje cię przekonać, że mają rację, a ty nie wiesz, co mówisz o. Nawet jeśli masz fakty na poparcie swoich uwag.

Osoby te często tworzą problemy w swoim życiu i należy unikać, jeśli to możliwe.
wyroby-kute.pl
– autor artykułu

Written by modraszka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *