modraszka.pl

Gru 31 2015

Jak przechowywac lornetke

Jak przechowywac lornetke

W 17 wieku celowniki zostały po raz pierwszy uruchomiony w celu zapewnienia właściwej pomocy mające na celu myśliwych. Później ludzie eksperymentowali z różnymi rodzajami urządzeń optycznych w celu zwiększenia możliwości fotografowania. Ludzie, którzy są długie myśliwych zakres, zakresy są koniecznością dla nich.http://healthandfitness.pl Obok myśliwych, wojska i policji personnels wymagają także zakresów. Przez długie strzelanin zasięgu i właściwego celu, zakresy niezbędne dla nich stało. O ile można znaleźć dokumenty, pierwszy zakres karabin został wynaleziony między 1835 i 1840 roku został wyprodukowany przez Morgan James. Z drugiej strony, John R. Chapman, inżynier, napisał książkę eksperymenty Morgan Jamesa. Później wspólnie wyprodukowali „James Chapman-Sight”.

Jak przechowywac lornetke

Mniej więcej w tym samym czasie, wiele badań prowadzono w celowniki, a tym samym liczba producentów zostały ustalone. Z powiększeniem i oporu powietrza, wysokość korekty zostały poprawione. celowniki były dostępne od 3x do 20x powiększeniu. To stało się tak popularne, że zostały one wykorzystane w wojnie domowej po raz pierwszy. Byłbyś zaskoczony, aby wiedzieć, że już w 1880 zakresy zostały wyprodukowane dla pistoletów. Trudno w to uwierzyć, prawda? Ale to prawda. Obaj żołnierze i myśliwi mieli zakresów na swoich karabinów i pistoletów. A to był czas, kiedy żołnierze nadal używają piłek, rogów proszek i muszkiety.

Jak przechowywac lornetke

Obie wojny i polowania stały się bardziej niebezpieczne w dzisiejszych czasach. Wynika to z takich wynalazków, że strzelanie z karabinu stało się łatwiejsze. Ci ludzie eksperymentowali z urządzeniami bratbud.szczecin.pl – roboty żelbetowe optycznymi i wynalazł zakresu. Porównując różnych urządzeń optycznych, to stwierdzono, że podstawowa technika zakresów są podobne do teleskopu. Zostały one wymyślone przed wiekami przez stargazing.
http://akademiaprawajazdy.pl/
– autor artykułu

Written by modraszka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *