modraszka.pl

Gru 8 2015

Szesc pytan przed wyborem lornetki

Szesc pytan przed wyborem lornetki

Wybór odpowiedniego lornetkę polowania nigdy nie było łatwym zadaniem. Na dzisiejszym rynku jest to jeszcze trudniejsze decyzji, wraz z wprowadzeniem kilku nowych producentów. Przemysł optyka odnotowano ogromny wzrost w ciągu ostatnich kilku lat i szybko staje się jednym z najszybciej rozwijających się segmentów w świecie myśliwskim. Wybór parę optyki jest jak wybór odpowiedniego drzewostanu. Istnieje tak wiele dostępnych opcji może się mylące co najmniej. Niedawno sprzedał moją lornetkę Redhead Epic 10×42 do znajomego, i będzie musiał zrobić to trudną decyzję się w niedalekiej przyszłości. W tym artykule mam zamiar omówić pytania należy zadać sobie przed wyborem lornetkę, które są dla nich.

Szesc pytan przed wyborem lornetki

Pierwsze pytanie, muszę zapytać siebie przy wyborze nowego lornetkę jest „co będę używał ich do najbardziej” i „to, co jest dla mnie najważniejsze.” Zacznijmy od pierwszej części pytania. Co będzie za pomocą lornetki dla najbardziej? Robię dużo drzewostanów polowania w trakcie sezonu, a łucznictwo sezon jest moja ulubiona pora roku. Ja też wybrać się na wycieczkę na północy, kiedy to możliwe i wykorzystać moje lornetkę krawędzi szkła upraw polowych i grzbietów. Wiedząc o tym, mogę wykluczyć dużej wielkości, duże powiększenie, wielkogabarytowych modeli. Muszę lornetkę mogę nosić na szyi, podczas gdy w podstawce lub podczas stalking, które nie będą wchodzić w drogę, ale również mają prawo do korzystania z powiększenia siedząc na dużych polach uprawnych lub pastwisk na północy tu na Florydzie , Waga, rozmiar i lekki gromadzenie możliwości są najważniejsze czynniki, które należy mi w wyborze lornetkę. Omówmy te czynniki w sposób bardziej szczegółowy.

Szesc pytan przed wyborem lornetki

Czy waga najważniejszą cechą dla ciebie? Myśliwi drzewostan nie chcą ciężką lornetkę, które ważą je w drzewie, plus zeszklenia nie jest tak przyjemne z ciężkim pary optyki.

– autor artykułu

Written by modraszka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *