modraszka.pl

Lis 17 2015

Klasyczne lornetki kontra nowoczesne

Klasyczne lornetki kontra nowoczesne

Anglicy są, być może, największy ze wszystkich miłośników ptaków; zostały tak, przynajmniej od czasów Chaucera. Ptaki są nieskończenie bardziej piękne w innych krajach, a śpiewają tak słodko gdzie indziej. Ale ta miłość, wierzę, wypływa z indywidualizmu Anglika, a także z wytrawny wiary w cuda stworzenia, które posiadają średni Brytyjczyk.andromedia.com.pl Anglik nie jest skłonne do dzielenia się indywidualne problemy z innymi. Musi więc mieć coś w terminie, aby utrzymać się na odwagę, by wspierać go w jego godzinach medytacji i cierpienia. Że coś jest, przede wszystkim, jego miłość do natury. Najbardziej widocznym i najbardziej pocieszające cechą natury jest-nawet nie wyłączając wzgórza i doliny i kwiaty-jej życie ptaków.

Ptaki dają ruch najpiękniejszych wzorów Natury. Poprzez ich piosenek robią Natura poszerzyć swoją ekstazę. Czym w istocie jest piękniejsze niż wiosną w angielskiej wsi-zielony, toczenia pól i pęknięcie owoców kwiaty, dojrzewania żywopłotów, żółte pierwiosnki i dzwonki dywany lasy, pierwsze staroangielski kwiatów kwitnących w niezliczonych małych ogrodów! Na wsi Anglii było tak w kwietniu I564. Dnia dwudziestego trzeciego tego miesiąca, w Stratford-upon-Avon, William Szekspir urodził i tam spędził swoje lata co najmniej do wieku dwudziestu dwóch. Jeśli William przypominał innych chłopców byłby ptaków zakładających gniazda w wieku dziesięciu lat.

Klasyczne lornetki kontra nowoczesne

Nie brakowało ptaków w pięknym, faliste kraju Stratford, a pod ręką były domy Żywopłoty wróbla w Briars Robins i drozdów w krzakach, gołębie i gawrony na drzewach, skowronki na polach. Szekspir z jego wszystkożernych apetyt na wiedzę, musiał wiedzieć, wszystkie ptaki. Lot i piosenka graczy powietrza musi zainspirowały jego zadumy, a to nie jest zaskakujące, że rok później, powinien zwrócić się o ilustracji , zarówno faktyczne i metaforyczne, ptaków młodości. Jeśli ktoś ma być surowo statystyczna, znajdzie, że odniesienia do Szekspira ptaków osiągnął niesamowite sumie 650.

Dzikie ptaki, które twierdzą, najwięcej odniesień Arc The Crow, skowronek, orzeł, kukułki, kite, gołąb, kruk i sowa. Rzeczywiste gatunków dzikiego ptactwa wymienionych numer pięćdziesiąt jeden lat, wszystkie typowe gatunki dzień poety. Nie był ornitolog i nie przejść dla odmiany, ale miał niesamowitą wiedzę o zwyczajach wielu ptaków, i legend, wynikające z tych nawyków, które zostały przekazane z pokolenia na pokolenie.

Klasyczne lornetki kontra nowoczesne

David jest autorem wielu artykułów, w tym najlepszy przyjaciel cytatów i również autorem optymalnej żywotności cytatów

Inne artykuły: agent FBI wynagrodzenia wynajęcie mojej okolicy

renowacja drzwi
– autor artykułu

Written by modraszka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *