modraszka.pl

Paź 27 2015

Przyczepienie lornetki do statywu

Przyczepienie lornetki do statywu

Pierwszą rzeczą, którą trzeba określić to czy ptaki dominujące opiekę nad dzieckiem, czy nie. Aby jak najlepiej osiągnąć to jasno dzieci, zwierzęta i się z okolicy, ale ustawić się poza zasięgiem wzroku, tak że można jeszcze obserwować dziecko. To daje rodzicom możliwość przyjścia do dziecka. Czekaj cierpliwie na co najmniej jedną godzinę, aby zobaczyć, czy ptaki rodzic przyjść do dziecka.http://erfit.pl Dlaczego tak długo? Trzeba pamiętać, że rodzice http://sklepswanson.pl/gotu-kola-ekstrakt100mg-120kaps zazwyczaj mają więcej niż jeden raczkujący karmić i dbać o siebie i dziecko musi czekać na swoją kolej, aby nakarmić.

Jeśli nie jest to możliwe, aby utrzymać kota sąsiadów lub dzieci z dala od ptaka, za wszelką cenę przenieść dziecko do schronu. Najlepiej to zrobić poprzez przechwytywanie ptaka umieszczając ręcznik nad nim i puszczenie go w niskich, gęstych krzewów. Nie należy umieszczać raczkujący wysoko w drzewie. Pamiętaj, że nie może jeszcze latać. Zacznij odmierzanie godzinę kółko. W przeciwieństwie do popularnego uwierzyć, ptaki dorosłe nie będzie porzucić raczkujący bo nie dotknął go. Mają bardzo silne instynkty rodzicielskie, podobnie jak u ludzi. Dziecko nadal będzie zadzwonić i ptaki dorosłe generalnie go odnaleźć i nadal dbać o niego.

Co należy zrobić, gdy godziny minęło i ptaki rodzic nie wrócili do dziecka? Pamiętaj, że wszystkie rodzime dzikie ptaki są chronione prawem więc pierwszym krokiem jest skontaktować się z ośrodkiem rehabilitacji lub lokalną agencję przyrody lub gry naczelnika. Osoby te są najlepsze z porad na temat lokalnych gatunków.

Jeśli nie jest to możliwe do osiągnięcia nikogo natychmiast trzeba będzie podjąć działania. Zlokalizuj kontener, który jest wystarczająco duży dla fledgling wstać i odwrócić się, ale jest na tyle mała, że ??nie może trzepotanie wokół i zranić się. Wyłożyć dno pojemnika z ręczników papierowych lub tkanek.

– autor artykułu

Written by modraszka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *