modraszka.pl

Lis 19 2015

Jak obserwowac ptaki z dziecmi

Jak obserwowac ptaki z dziecmi

W świecie pełnym gier wideo i trochę czasu razem, to jest trudne dla rodzin, aby znaleźć czas razem. Obserwacja ptaków z dziećmi jest jednym ze sposobów, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i spędzać czas razem.

Spróbuj obserwacja ptaków z dziećmi

Obserwacja ptaków ma dużo działo się na to, gdy chodzi o robienie go jako wydarzenie rodzinne.pbok.pl Odbywa się to na zewnątrz, więc każdy dostaje trochę świeżego powietrza i trochę ćwiczeń. Jest też tania, ponieważ w zasadzie trzeba lornetki i dziennik do zapisywania swoich obserwacji. Co najważniejsze, daje Ci wiele czasu razem rozmawiać i śmiać.

Jest to dość niezwykłe, że nie słyszymy więcej o obrażeniami rąk z dziećmi. Tempo, w jakim grają w gry wideo i funt tych przycisków jest dość niesamowite. Będę unikać skoków do debaty na temat zawartości gier wideo, ale to, co jest oczywiste, to dzieci muszą wychodzić zamiast siedzieć przed telewizorem lub komputerem.

Jako rodzic prawdopodobnie zgadza się z tym pojęciem. Ty jednak nie są od haka. Podczas gdy dzieci mogą spędzać długie godziny grając w gry wideo, rodzice są równie zajęty. Z pracy na sprawunki, weekendy trudno wydawać dni wolnego więcej. Heck, trudno jest znaleźć czas, aby usiąść razem jako rodzina po prostu na kolację.

Obserwacja ptaków rozwiązuje wszystkie te problemy przyjemnie. Obserwowanie ptaków jest hobby, a nie sport. Oznacza to, że jest dużo czasu, aby po prostu być razem. Można zobaczyć wiele ptaków, ale nie może. Podczas fanatyczni birders byłoby bledną na myśl, oglądania ptaków z dziećmi nie jest tak naprawdę o widząc ptaki. To bycie z dziećmi, rozmawiać z nimi i po prostu spędzać czas razem. Oznacza to, że trzeba opuścić komórkę i jeżyny w domu.

Znalezienie czasu razem może być trudne w dzisiejszych czasach. Zabierz swoje dzieci z obserwacji ptaków i będziesz mieć wykute własny kawałek tygodnia po prostu być rodziną. Jeśli widzisz jakieś montaż okien gdynia ptaki lub być uzależniony od obserwacji ptaków, tym lepiej.

Rick Chapo jest z Nomad Journals – twórcy lista czasopism, które czynią życie wielkich ptaków oglądania prezentu.

– autor artykułu

Written by modraszka.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *